PERFECT WHITE

Sól i pieprz – kamień Perfect White od Interstone

Biel i czerń to duet doskonały. Zarówno w modzie, jak i w aranżacji wnętrz. Może ze sobą kontrastować lub harmonijnie się uzupełniać – jak w przypadku nowego granitu w ofercie Interstone. Perfect White to perfekcyjna biel z czarnym nakrapianym wzorem.

Sól z pieprzem – tak w skrócie można opisać wzór zdobiący powierzchnię kamienia naturalnego o imieniu Perfect White. Jego wygląd – stonowany i delikatny – nie zdradza kraju, z którego pochodzi. Kamień ten wydobywany jest w gorącej Brazylii w stanie Goias. Perfekcyjna biel łączy się tutaj z czarnym nakrapianym motywem. W efekcie otrzymujemy kamień, który wyróżnia się uniwersalnością – jest elegancki, klasyczny i ponadczasowy. A w dodatku – jest to najbielszy kamień w świecie granitów!

Perfect White jest odporny na wilgoć, wodę oraz zarysowania, wysokie i niskie temperatury, ścieranie, plamy, a także nie absorbuje barwników i nie zmienia koloru. Można go więc wykorzystywać jako materiał na blaty, posadzki, schody, kominki, okładziny ścienne. I to zarówno w salonie czy holu, jak i wymagających pomieszczeniach: kuchniach oraz łazienkach. Perfect White jest wyjątkowo twardą odmianą granitu kamienia– jego twardość wynosi aż 6-7 w skali Mohsa. Ponadto, przez wiele lat zachowuje estetyczny wygląd, a dodatkowo jest bezproblemowy w konserwacji i codziennej pielęgnacji. Wystarczy go odpowiednio zaimpregnować, a do codziennej pielęgnacji używać delikatnych produktów czyszczących.

Dzięki firmie Interstone, wiodącemu importerowi i dystrybutorowi kamienia naturalnego w Polsce, Perfect White możemy zamówić w formie płyt o grubości 2 lub 3 cm w wersji o polerowanym wykończeniu.

Video

Inspiracje

Informacje techniczne

Grupa
Granit
Nazwa kamienia
PERFECT WHITE
kolor
Biały
zastosowanie
blaty kuchenne, blaty łazienkowe, elewacje, kominki, na zewnątrz (mrozo odporne), parapety, podłogi, schody, ściany
Przedział cenowy
Prestiżowy
Wzór
Jednolity
Twardość
Bardzo twardy (7-9 w skali Mohsa)

Stan magazynowy

Powrót do portfolio